O nas

Nasza agencja specjalizuje się w sektorze medycznym: rekrutujemy pielęgniarki, lekarzy, farmaceutów i innych pracowników służby zdrowia. Kraje, do których rekrutujemy to: Wielka Brytania, Francja, Belgia i Irlandia.

Aby zaoferować naszym klientom usługi wysokiej jakości, kładziemy nacisk na efektywny i stały kontakt z naszymi kandydatami oraz pracodawcami.

Pomagamy naszym kandydatom w rejestracji w odpowiednich izbach zawodowych za granicą. Oceniamy ich poziom języka obcego oraz udzielamy im szczegółowych informacji na temat miejsca pracy, zakresu obowiązków, kraju, do którego aplikują, dokumentacji i wszelkich koniecznych formalności, które należy wykonać przed jak i po przybyciu do kraju pracodawcy.

Praca za granicą jest wspaniałą przygodą, nie tylko ze względu na możliwości rozwoju zawodowego, jakie oferuje, ale także ze względu na rozwój osobisty, jaki zapewnia. To jedyna w swoim rodzaju okazja do pracy w innym systemie opieki zdrowotnej, na nowoczesnym sprzęcie i przy użyciu nowych technik. Jest to także szansa na poznanie innej kultury i podszkolenie znajomości języka obcego. Nasi pracodawcy chwalą sobie doświadczenie zdobyte w pracy z pracownikami medycznymi z zagranicy, którzy wykazują się wysokimi kompetencjami zawodowymi i wysoką etyką pracy.

Praca za granicą może jednak być również dużym wyzwaniem, wymagającym zdolności adaptacji I odporności na stres. Jesteśmy przy Was właśnie po to, aby to doświadczenie stało się dla Was jak najbardziej pozytywne i wzbogacające!