Pracodawcy

Współpracujemy z rożnego typu instytucjami zdrowotnymi: grupami domów opieki, klinikami i szpitalami.

Wszyscy nasi kandydaci posiadają dyplomy ukończenia studiów uznane na terenie Unii Europejskiej oraz mają dobry poziom biegłości języka obcego. Oceniamy znajomość języka na pierwszym spotkaniu z kandydatem, zanim umówimy go na rozmowę o pracę z pracodawcą.

Przywiązujemy również ogromną wagę do motywacji kandydatów. Naszym celem jest znalezienie kandydatów, którzy poszukują miejsc pracy na dłuższy okres czasu, ponieważ wiemy, iż stabilność zawodowa odgrywa ogromną rolę w rozwoju placówek naszych klientów. Stabilność i stałość zatrudnienia są celem naszych usług rekrutacyjnych.

Jesteśmy w stanie całkowicie dostosować się do Państwa potrzeb rekrutacyjnych. Jeśli chcą Państwo przeprowadzić rozmowy z większą grupą kandydatów w kraju, z którego oni pochodzą lub wolą Państwo przeprowadzić sesje za pomocą wideokonferencji (Skype) lub telefonicznie, z przyjemnością spełnimy Państwa oczekiwania.

Ufamy, że szybka i sprawna wymiana informacji jest kluczem do owocnego procesu rekrutacyjnego, dlatego zawsze można nas zastać pod telefonem, mailem lub na Skypie. Odwiedzamy także kraje, do których rekrutujemy, aby spotkać się z naszymi klientami i lepiej zrozumieć ich wymogi i normy obowiązujące w ich instytucjach.

Jeśli poszukujecie Państwo pielęgniarki (-rza), opiekunki (-a) lub lekarza dentysty, nie zwlekajcie, skontaktujcie się z nami, a szybko znajdziemy najbardziej odpowiednich dla Państwa pracowników.

3 ETAPY PROCESU REKRUTACYJNEGO:

  • Początkowo oceniamy poziom biegłości języka obcego oraz motywację kandydata do pracy zagranicą
  • Po wyselekcjonowaniu kandydatów, przesyłamy Państwu ich życiorysy i przygotowujemy sesję rekrutacyjną zgodnie z Państwa wymogami
  • Po sesji rekrutacyjnej, kontaktujemy się z Państwem regularnie, informując o aktualnym stanie rejestracji każdego z kandydatów oraz przesyłając referencje kandydatów, pochodzące od wcześniejszych pracodawców, nauczycieli i wykładowców. Dzięki stałym informacjom na temat przygotowań kandydatów do pracy za granicą, jesteśmy w stanie podać dokładną datę dostępności kandydata do rozpoczęcia pracy. Zwykle czas oczekiwania na kandydata zagranicznego to 2 miesiące, jeśli jednak poszukują Państwo kandydatów dostępnych w krótszym czasie, możemy postarać się skrócić ten okres.